Koordynacja Routes Europe 2023 – klient: Port Lotniczy Łódź

Wspierałam zespół łódzkiego Portu Lotniczego w przygotowaniu jednej z najważniejszych międzynarodowych imprez gospodarczych w naszym mieście. Wydarzenie Routes, organizowane przez brytyjską korporację Informa, gości co roku w wybranych miastach na trzech kontynentach: w Ameryce Północnej lub Południowej, w Azji
oraz w Europie.
Routes nazywane jest świętem awiacji, ponieważ łączy przy stolikach negocjacyjnych przedstawicieli lotnisk, organizacji turystycznych i linii lotniczych, a celem ich spotkania jest rozwój siatki połączeń.
Łódź jako miasto – gospodarz zaoferowało swoje spektakularnie zrewitalizowane obiekty pofabryczne, hotele, transport i bogaty program towarzyszący, aby ponad 100 delegatów przez 3 lub 4 dni swojego pobytu mogło poznać nasze miasto jako atrakcyjny cel lotów pasażerskich.
Podczas tej imprezy odpowiadałam w imieniu klienta za program wycieczek studyjnych i rekomendowanych restauracji, wsparcie realizatora programu VIP i wieczornych gal, koordynację transferów dla delegatów z oficjalnymi hotelami oraz identyfikację wizualną imprezy na lotniskach w Warszawie.